Plisy


Żaluzje plisowane łączą w sobie funkcjonalność, wygodę użytkowania i dekoracyjność. Są elementem osłony okna, który nadaje się do wszystkich rodzajów okien ściennych i dachowych. Sprawdzają się również w oknach o nietypowych kształtach.

Nie ma znaczenia, czy chcemy zasłonić okno, zestaw balkonowy czy większe przeszklenie. Materiał używany w naszych plisach jest łatwy w konserwacji, dający się czyścić oraz w połączeniu ze specjalną powłoką może pełnić rolę izolacji termicznej.

Dzięki naszym nowym kolekcjom macie Państwo wybór wśród materiałów jednokolorowych o zdecydowanych lub stonowanych kolorach, gładkich lub z delikatnym deseniem. Wszechstronność plis to jednak nie tylko ich właściwości optyczne. Biorąc pod uwagę jakość wykonania i obszar zastosowania mamy do wyboru pomiędzy materiałami ze specjalną powłoką izolującą, materiały przeznaczone do pomieszczeń o zwiększonej wilgotności czy też materiały trudnopalne.

Przesłona o Wielu Obliczach


Wszechstronna przesłona


Czy okno jest prostokątne, czy też trójkątne bądź owalne, czy w płaszczyźnie pionowej czy też okno dachowe - wykonana na miarę plisa Vegas sprosta nieomal każdemu wyzwaniu architektonicznemu.

W pozycji złożonej plisa pozostaje niewidoczna na oknie, gdy jednak potrzebujemy właściwej atmosfery we wnętrzu lub chociażby lekkiego przyciemnienia, nasza plisa uwidacznia cały swój potencjał.

Ochrona przeciwsłoneczna


Połączenie wybranego modelu plisy z niezwykle bogatą ofertą materiałów pozwala nam na nieograniczone kształtowanie przestrzeni okiennej, a jednocześnie na swobodny wybór pomiędzy funkcjonalnością a dekoracyjnością.

Oferta materiałów od przeziernych aż po całkowicie zaciemniające (BLACKOUT) pozwala wyeliminować ryzyko zbytniego nasłonecznienia. Gwarantuje wysoki komfort przebywania we wnętrzach jak również pracy przy zróżnicowanym natężeniu oświetlenia słonecznego.

Ochrona przed spojrzeniami


Żadna inna przesłona przeciwsłoneczna nie jest tak elastyczna: plisę możemy zatrzymać w dowolnym położeniu.

Co więcej, plisa posiada ruchomą rynnę górną i dolną, co pozwala na załonięcie dowolnego skrawka okna.

Już nigdy więcej nie będziemy musieli uciekać przed niechcianymi spojrzeniami z zewnątrz.

Regulacja światła


Plisę możemy dowolnie przesuwać. Ruchoma rynna górna i dolna w modelu tradycyjnym, montowanym do listwy przyszybowej, pozwalają na błyskawiczne reagowanie na zmieniające się warunki oświetlenia.

Model plis DUO, nazywany przez nas DZIEŃ-NOC to specjalne rozwiązanie dla osób poszukujących więcej niż osłony przeciwsłonecznej. Możliwość umieszczenia w jednym systemie dwóch plis pracujących niezależnie od siebie stwarza zupełnie nowe możliwości. Można na przykład zastosować w jednej plisie tkaninę zaciemniającą oraz przepuszczającą światło, można zastosować zupełnie odmienną kolorystykę jak również materiały o różnej przepuszczalności światła słonecznego. Tym samym regulacja światła wpadającego do naszych pomieszczeń stanie się przyjemnością.

Regulacja dopływu ciepła


Termoizolacja pozostawała do tej pory domeną na płaszczyźnie czysto budowlanej.

Plisa łamie ten schemat - dzięki tkaninom plisowanym pokrytym warstwą PERLEX mamy możliwość regulowania dopływem ciepła lub zimna do naszych wnętrz.

Pomieszczenia o zwiększonej wilgotności


Istnieje wiele typów osłon przeciwsłonecznych, ale plisę wyróżnia również to, że nadaje się do zastosowania tam, gdzie inne osłony nie zdadzą egzaminu. Problemem jest albo brak odporności na wilgoć albo utrudnione czyszczenie tych osłon. Plisa natomiast sprawdzi się idealnie np. w łazienkach.

Uzyskujemy to dzięki tkaninom plisowanym odpornym na działanie wilgoci, dzięki zastosowaniu profili aluminiowych oraz pozostałych komponentów wykonanych z wysokogatunkowego tworzywa ABS.

Dekoracyjny design


Żaden inny system osłon przeciwsłoneczny nie występuje w tak szerokiej gamie kolorsytycznej kolorów lakieru i oklein drewnopodobnych.

Gdy połączymy je z paletą możliwości oferowanych przez same materiały, otrzymamy niezmiernie dużą ilość możliwości dekoracji.

Produkt na wymiar


Każda z naszych plis jest produktem wykonywanym na indywidualne zamówienie.

Mają znaczenie dla nas milimetrowe różnice w bliźniaczych na pierwszy rzut oka oknach. A to oznacza, że nasze osłony są idealnie dopasowane do Państwa potrzeb.

Do 5 lat gwarancji


Jesteśmy pewni jakości swojego produktu: profili aluminiowych, tkanin oraz komponentów użytych do produkcji plis.

Z tego powodu na produkowane i montowane przez nas plisy Vegas dajemy aż pięć lat gwarancji.

Warianty wykonaniaDLA KOGO JEST TEN WARIANT?

Ten rodzaj montażu jest dla Ciebie, jeżeli chcesz, żeby Twoja plisa pracowała przykręcona do Listew przyszybowych blisko szyby i idealnie komponowała się z całym oknem.

Taki montaż gwarantuje pełne otwarcie okna!

Dostępna opcja z prowadzeniem żyłkowym.

DLA KOGO NIE JEST TEN WARIANT?

Jeżeli boisz się nawiercania otworów w listwie przyszybowej i nie chcesz, żeby Twoja plisa pracowała blisko szyby okna.

Jeśli nie chcesz wiercić otworów w listwach przyszybowych, wybierz wariant bez wiercenia - z mocowaniem bezinwazyjnym na ramie okna.


DLA KOGO JEST TEN WARIANT?

Ten rodzaj montażu jest dla Ciebie, jeżeli chcesz, aby Twoja plisa pracowała zamontowana na haczykach na ramie okna i ani myślisz o przykręcaniu czegokolwiek do Twojego okna.

Dostępna opcja z prowadzeniem żyłkowym.

DLA KOGO NIE JEST TEN WARIANT?

Ten rodzaj montażu nie jest dla Ciebie jeżeli nie chcesz żeby Twoja plisa pracowała blisko klamki okiennej.

Jeśli nie chcesz, aby plisa ograniczała swobodę otwierania okna, wybierz wariant standardowy.


DLA KOGO JEST TEN WARIANT?

Ten rodzaj montażu jest dla Ciebie, jeżeli chcesz, żeby Twoja plisa pracowała przykręcona do okna / ściany.

Jeżeli nie boisz się nawiercania otworów w ramie okiennej i nie masz nic przeciwko, żeby Twoja plisa pracowała blisko klamki okiennej.

Dostępna opcja z prowadzeniem żyłkowym.

DLA KOGO NIE JEST TEN WARIANT?

Ten rodzaj montażu nie jest dla Ciebie, jeżeli boisz się nawiercania otworów w listwie przyszybowej i nie chcesz, żeby Twoja plisa pracowała blisko klamki okiennej.

Jeśli nie chcesz wiercić otworów w listwach przyszybowych, wybierz mocowanie bez wiercenia.


DLA KOGO JEST TEN WARIANT?

Ten rodzaj montażu jest dla Ciebie, jeżeli chcesz, żeby Twoja plisa pracowała przykręcona do okna / ściany.

Jeżeli nie boisz się nawiercania otworów w ramie okiennej i nie masz nic przeciwko, żeby Twoja plisa pracowała blisko klamki okiennej.

Dostępna opcja z prowadzeniem żyłkowym.

DLA KOGO NIE JEST TEN WARIANT?

Ten rodzaj montażu nie jest dla Ciebie, jeżeli boisz się nawiercania otworów w listwie przyszybowej i nie chcesz, żeby Twoja plisa pracowała blisko klamki okiennej.

Jeśli nie chcesz wiercić otworów w listwach przyszybowych, wybierz mocowanie bez wiercenia.;