Zamień rachunki za prąd na leasing na fotowoltaikę!

Roczne opłaty za leasing są w przybliżeniu równe do rocznych rachunków za energię! W ten sposób spłacisz instalację w ciągu kilku lat, a elektrownia przez kolejne lata będzie produkowała już darmowy prąd ze słońca.

Czy wiesz, że w niektórych bankach uzyskasz uproszczoną ścieżkę leasingową dzięki naszej instalacji? Jesteśmy zweryfikowanym dostawcą PV.

Rozliczenie

Własny prąd jest zużywany w Twojej firmie. Nadwyżki odkupuje zakład energetyczny lub odbierasz je w rocznych bilansach (wymaga umowy kompleksowej).

Solgen – Autoryzowany partner i wykształcona kadra

Nasza załoga złożona jest głównie z absolwentów kierunkowych studiów na Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie. Jest to gwarancja dobrze dobranej i perfekcyjnie zamontowanej instalacji! Wybierz autoryzowanego partnera wiodących producentów! Dzięki umowom autoryzacji z wiodącymi producentami fotowoltaicznymi gwarantujemy profesjonalizm i jakość naszych działań poprzez dobór licencjonowanych przez producentów urządzeń. Brak problemów gwarancyjnych oraz spokój na lata zapewnia autoryzowany serwis.

Fotowoltaika z Solgen

5lat działania na rynku

13MWp łączna moc instalacji

1700 wykonanych mikroinstalacji

Jakie masz z tego korzyści?

01 Własna energia elektryczna

Jak to działa?

Moduły produkują prąd ze słońca, a falownik wprowadza go do wewnętrznej instalacji w domu. Użytkownik monitoruje całość w wygodny sposób za pomocą aplikacji na komputerze lub smartfonie.

02 90% niższe rachunki za prąd

Jak to działa?

Własny prąd jest na bieżąco zużywany w domu, z kolei nadwyżki energii są wysyłane do sieci i 80% z nich może zostać swobodnie odebrane.

03 Pakiet dofinansowań i ulg podatkowych

Program Mój Prąd

Otrzymaj 5000 zł dotacji na fotowoltaikę.

Ulga termomodernizacyjna

Odlicz inwestycję od podatku.

Net Metering

Produkuj prąd w dzień, korzystaj w nocy.

Podgląd na bieżąco

Po instalacji możesz w czasie rzeczywistym monitorować produkcję prądu w Twojej elektrowni za pomocą wygodnej aplikacji, gdziekolwiek jesteś.

  • - System montażowy renomowanej firmy Solgen
  • - Kompletna instalacja z monitoringiem
  • - Moduły fotowoltaiczne o wysokiej mocy
  • - Komponenty notowane w światowych rankingach
  • - Oświadczona ekipa instalacyjna
  • - Niższe rachunki za prąd
;